Szkolenia programu eTwinning e-wakacje

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dotyczące programu eTwinning i jego narzędzie. Warsztaty przeznaczone są dla nauczycieli, którzy chcą rozpocząć współpracę w ramach programu eTwinning.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dotyczące programu eTwinning i jego narzędzie. Warsztaty przeznaczone są dla nauczycieli, którzy chcą rozpocząć współpracę w ramach programu eTwinning. Szkolenia odbywają się w siedzibie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 43 (dogodny dojazd z dworca PKP i PKS). Przewidywany czas trwania spotkania to ok. 3 godziny. W formularzu zgłoszeniowym jest możliwość wyboru jednej bądź kilku preferowanych dat szkolenia z następujących propozycji:

  • 01.07.2013, poniedziałek, godz. 10.00 - BRAK WOLNYCH MIEJSC
  • 10.07.2013, środa, godz. 12.00 - BRAK WOLNYCH MIEJSC
  • 23.08.2013, piątek, godz. 10.00 - BRAK WOLNYCH MIEJSC
  • 27.08.2013, wtorek, godz. 12.00 - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Na każde szkolenie możemy zaprosić maksymalnie 15 osób. Podczas rekrutacji będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń. Nie zwracamy kosztów dojazdu na spotkanie. W programie szkolenia jest przewidziana rejestracja w programie eTwinning, poznanie oferty programu i jego możliwości oraz praktyczne wykorzystanie dostępnych narzędzi do poszukiwania partnerów, utworzenia projektu i jego realizacji. Po zakończeniu spotkania każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa. Chętnych zapraszamy do wypełnienie formularza zgłoszeniowego. W razie pytań prosimy o kontakt  z Moniką Regulską (monika.regulska@frse.org.pl) – tel. 022 46 31 221.