Seminarium szkoleniowo-kontaktowe "Programowanie z eTwinning" w Mielcu

10-11 maja 2018 - Mielec

Zapraszamy na bezpłatne seminarium szkoleniowo-kontaktowe Programowanie z eTwinning organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 10-11 maja 2018 w Mielcu. Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów na różnych poziomach edukacyjnych (od przedszkola do matury), którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning. Aby wziąć udział w spotkaniu należy ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA STRONIE WYDARZENIA Warunki udziału w seminarium:

- rejestracja w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na seminarium). Jeśli jeszcze nie posiadasz konta eTwinning LIVE zarejestruj się pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji) - nauczyciel dowolnego przedmiotu, - gotowość do podjęcia współpracy i realizacji projektu eTwinning.  Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning.   Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz się zgłosić na seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika Zarejestruj się na wydarzenie, znajdującego się na stronie konferencji.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele, pracujący w gminach miejskich, klasach 1-3 szkoły podstawowej oraz bez doświadczenia w programie eTwinning. Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Mielca – nocleg w pokoju dwuosobowym w dniu 10 maja. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 1 maja 2018. Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 29 kwietnia 2018. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia. Więcej informacji oraz program wydarzenia na stronie konferencji