Seminarium szkoleniowo-kontaktowe "Programowanie z eTwinning" w Częstochowie

15-16 lutego 2018 - Częstochowa

Zapraszamy na seminarium szkoleniowo-kontaktowe Programowanie z eTwinning organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 15-16 lutego 2018 w Częstochowie. Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów na różnych poziomach edukacyjnych (od przedszkola do matury), którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning. Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na seminarium jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na seminarium) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji). Warunki udziału w seminarium:

- rejestracja w programie eTwinning (patrz informacje powyżej), - nauczyciel dowolnego przedmiotu, - gotowość do podjęcia współpracy i realizacji projektu eTwinning. Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning.  Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz się zgłosić na seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele, pracujący w gminach miejskich, klasach 1-3 szkoły podstawowej oraz bez doświadczenia w programie eTwinning. Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Częstochowy – nocleg w pokoju dwuosobowym w dniu 15 lutego. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 4 lutego 2018. Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 4 lutego 2018. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia. Więcej informacji oraz program spotkania na stronie konferencji.