Program eTwinning w realizacji projektu Erasmus+KA101

11.03.2020 godz. 19:00 - eTwinning Live

Zapraszamy na bezpłatne webinarium SYNERGIA ETWINNING-ERASMUS+ - Program eTwinning w realizacji projektu Erasmus+ KA101

Podczas webinarium przedstawione zostaną praktyczne sposoby wykorzystania narzędzi oferowanych przez program eTwinning do realizacji projektów Erasmus+ KA101. Uczestnicy poznają możliwości włączenia programu eTwinning na każdym etapie realizacji projektu Erasmus+ dot. mobilności kadry edukacji szkolnej.

Webinarium poprowadzi Katarzyna Sopolińska - nauczycielka dyplomowana z 20 letnim stażem w Szkole Podstawowej nr 11 im. Stefana Batorego. Od 2005 roku związana z Programem eTwinning, którego jest nieustającą fanką. Na swoim koncie ma realizację wielu projektów eTwinning, za które otrzymała Krajową i Europejską Odznakę Jakości. Czterokrotnie nagrodzona w Krajowych Konkursach eTwinning. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji eTwinningowych projektów doprowadziło do kolejnego etapu jakim były projekty Comenius, a obecnie Erasmus+.  Od kliku lat Ambasador Programu eTwinning  i trener kursów online w 2015 roku na 10-lecie programu wyróżniona tytułem Top Ambassador of the Decade in Poland.  Lubi podróżować, poznawać nowe miejsca i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Blog: https://nauczycielwpodrozy.blogspot.com/ TERMIN: 11.03.2020 godz. 19:00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę SYNERGIA ETWINNING-ERASMUS+ - Program eTwinning w realizacji projektu Erasmus+ KA101 otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (11.03.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

     

   

   

         

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: