Świąteczna Magia 3D z grupą Programowanie z eTwinning

Moderatorka i członkowie grupy Programowanie z eTwinning zapraszają do udziału w wyjątkowej akcji!

Termin: 15.11-20.12.2023

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Cię do udziału w naszej akcji świątecznego druku 3D. Naszym głównym celem jest stworzenie unikalnych, spersonalizowanych prezentów świątecznych za pomocą technologii druku trójwymiarowego. Chcemy przyczynić się do rozprzestrzeniania radości i magii świąt poprzez tworzenie inspirujących, oryginalnych upominków dla bliskich lub ozdób świątecznych, które zmienią wnętrza naszych szkół.

Założenia Akcji:

Tworzenie Spersonalizowanych Prezentów:

  • Zachęcamy do projektowania i drukowania spersonalizowanych prezentów świątecznych. Może to obejmować ozdoby choinkowe, figurki świąteczne, personalizowane breloczki czy inne pomysły związane z okresem świątecznym.

Dziel Się Swoimi Pomysłami:

  • Inspiruj innych uczestników, dzieląc się swoimi pomysłami na świąteczne projekty do druku 3D. To może obejmować udostępnianie plików projektowych, porad dotyczących druku czy wskazówek dotyczących najlepszych praktyk. Swoje inspiracje zamieszczaj w grupie eTwinning na platformie ESEP

hashtag #SwiatecznaMagia3DzEtwinning:

  • Aby łatwiej śledzić postępy i dzielić się swoimi projektami, prosimy o korzystanie z hashtaga #SwiatecznaMagia3DzEtwinning na platformach społecznościowych.

Termin Akcji:

Akcja rozpocznie się od 15.11.2023 i potrwa do 20.12.2023. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału.

Jak Dołączyć:

Dołącz do grupy Programowanie z eTwinning i na stronie akcji załącz zdjęcia prac, pliki z projektami lub link do strony swojej szkoły/przedszkola gdzie opublikowałaś/łeś relacje ze swoich działań.

Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy wyjątkowe i niezapomniane prezenty, dodając tym samym trochę magii do tego wyjątkowego okresu roku!