Webinarium: SI w Szkole - Indywidualizacja Procesu Nauczania

Wydarzenie grupy Programowanie z eTwinning

Termin: 14.12.2023, godz. 19:00

Platforma: ClickMeeting

Ten webinar skupia się na wykorzystaniu SI w pracy z uczniem. Omówimy, jak SI może pomóc w dostosowaniu materiału do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, co może prowadzić do lepszego zrozumienia i lepszych wyników. Dowiesz się, jak technologia ta może pomóc uczniom osiągnąć sukces w nauce. Poznamy pomysły, jak zaangażować uczniów i uczennice do pracy z SI, a także omówimy potencjalne zagrożenia związane z tym procesem.

Ekspert:

  • Wojciech Wątor
    Nauczyciel matematyki z Embassy International School w Krakowie. Pasjonat nowoczesnych rozwiązań w edukacji i neurodydaktyki. Po godzinach podróżnik, kucharz i fan dobrej książki.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

    Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14.12.2023 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.