Webinarium: Kodowanie offline i online

Wydarzenie grupy Programowanie z eTwinning

Termin: 04.03.2024, godz. 18:00

Platforma: ClickMeeting

Szkolenie skupia się na rozwijaniu cyfrowych kompetencji nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej poprzez zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu kodowania, zarówno w środowisku offline, jak i online. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję poznać różnorodne metody nauczania kodowania, a także zdobędą praktyczne umiejętności w zakresie korzystania z narzędzi do kodowania dostępnych online.

Program spotkania:

  1. Poznasz ciekawe strony i aplikacje do nauki kodowania w edukacji wczesnoszkolnej.
  2. Dowiesz się, jak integrować naukę kodowania z przedmiotami szkolnymi.
  3. Zdobędziesz informację, gdzie szukać inspiracji na zajęcia szkolne w swojej grupie.

Ekspertka:

  • Dorota Deroń
    Jestem dyplomowaną nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. Zrealizowałam kilkanaście projektów eTwinning, wyróżnionych krajową i europejską odznaką jakości. Pasjonują mnie nowe technologie i nauka programowania w klasach I-III. Stale uczę się, zdobywam nowe doświadczenia, poznaję nowe narzędzia i wspaniałych nauczycieli. Zdobyłam tytuł Microsoft Innovative Educator Expert 2020/2021. Lubię podróże i dobrą muzykę.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

    Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 04.03.2024 o godz. 16:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.