Webinarium: Kodowanie offline i online

Wydarzenie grupy Programowanie z eTwinning

Termin: 04.03.2024, godz. 18:00

Platforma: ClickMeeting

Szkolenie skupia się na rozwijaniu cyfrowych kompetencji nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej poprzez zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu kodowania, zarówno w środowisku offline, jak i online. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję poznać różnorodne metody nauczania kodowania, a także zdobędą praktyczne umiejętności w zakresie korzystania z narzędzi do kodowania dostępnych online.

Program spotkania:

 1. Poznasz ciekawe strony i aplikacje do nauki kodowania w edukacji wczesnoszkolnej.
 2. Dowiesz się, jak integrować naukę kodowania z przedmiotami szkolnymi.
 3. Zdobędziesz informację, gdzie szukać inspiracji na zajęcia szkolne w swojej grupie.

Ekspertka:

 • Agnieszka Ogiegło
  Nauczycielka dyplomowana matematyki i wicedyrektor w Szkole Podstawowej nr 7 w Kłodzku. Członkini grupy Superbelfrzy RP. Pasjonatka eTwinning, edukacji globalnej oraz nowoczesnych technologii w nauczaniu z programowaniem włącznie.
  Jestem opiekunką grupy Programowanie z eTwinning oraz grupy Superkoderzy. W czasie zajęć z matematyki i informatyki realizuje różne programy oraz projekty. Relacje z zajęć można zobaczyć na stronie Siódemka koduje, programuje. W wolnych chwilach lubię podróżować i poznawać nowych ludzi.

Warunki udziału:

 1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
 2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

  Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 04.03.2024 o godz. 16:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.