06.12.2024
Aktualności
Kampania Wiosenna 2024
Dołącz do grupy Kampanii Wiosennej i razem z eTwinning wprowadzaj dobrostan w swojej w klasie!
Termin: 04-29.03.2024
Kampania oferuje jedyną w swoim rodzaju okazję do refleksji nad dorocznym motywem przewodnim „Dobrostan w szkole”. Celem kampanii jest zapewnienie wspierającego środowiska dla nauczycieli, promowanie skupionych na dobrostanie projektów i zachęcenie edukatorów do tworzenia skutecznych działań edukacyjnych sprzyjających ogólnemu dobrostanowi uczniów.
Jako wsparcie dla nauczycieli, na stronie grupy, zostanie zamieszczona starannie wyselekcjonowana kolekcja materiałów i zasobów. Główne działanie w ramach kampanii, prowadzone przez ambasadorów eTwinning, umożliwi zgromadzenie różnorodnej gamy przydatnych wskazówek i narzędzi dostosowanych do potrzeb edukatorów. W ramach inicjatywy codziennie prezentowane będą praktyczne sugestie, zaplanowane z myślą o zapewnieniu nauczycielom narzędzi umożliwiających wzbogacenie metodyki nauczania i doskonalenie projektów. Informacje o działaniu będą również zamieszczane w mediach społecznościowych.
Ponadto w ramach kampanii odbędą się cztery wydarzenia online stanowiące platformę, dzięki której eTwinnerzy będą mogli przedstawiać najlepsze praktyki, wymieniać się innowacyjnymi ideami i rozpowszechniać sprawdzone strategie wśród szerszej społeczności eTwinning.
Zachęcamy do śledzenia najnowszych informacji zamieszczanych na naszych stronach w mediach społecznościowych i do przygotowania się na udział w Kampanii Wiosennej eTwinning 2024!
-
Dobrostan z eTwinning
-
Szkolenia krajowe
14.11.2024
Konferencja: Edukacja obywatelska w projektach eTwinning i Erasmus+
-
Dobrostan z eTwinning
04.11.2024
Historie eTwinning: Budowanie dobrostanu w szkole
-
Szkolenia międzynarodowe
24.07.2024
Międzynarodowe seminarium: Focusing on Well-Being
-
Wydarzenia online
29.05.2024
Webinarium: Mindfulness - narzędzia przydatne do wprowadzania elementów uważności podczas lekcji - część 2
-
Wydarzenia online
29.05.2024
Webinarium: Wdzięczność i współczucie w edukacji