Kampania Wiosenna 2024

Dołącz do grupy Kampanii Wiosennej i razem z eTwinning wprowadzaj dobrostan w swojej w klasie!

Termin: 04-29.03.2024

Kampania oferuje jedyną w swoim rodzaju okazję do refleksji nad dorocznym motywem przewodnim „Dobrostan w szkole”. Celem kampanii jest zapewnienie wspierającego środowiska dla nauczycieli, promowanie skupionych na dobrostanie projektów i zachęcenie edukatorów do tworzenia skutecznych działań edukacyjnych sprzyjających ogólnemu dobrostanowi uczniów.

Jako wsparcie dla nauczycieli, na stronie grupy, zostanie zamieszczona starannie wyselekcjonowana kolekcja materiałów i zasobów. Główne działanie w ramach kampanii, prowadzone przez ambasadorów eTwinning, umożliwi zgromadzenie różnorodnej gamy przydatnych wskazówek i narzędzi dostosowanych do potrzeb edukatorów. W ramach inicjatywy codziennie prezentowane będą praktyczne sugestie, zaplanowane z myślą o zapewnieniu nauczycielom narzędzi umożliwiających wzbogacenie metodyki nauczania i doskonalenie projektów. Informacje o działaniu będą również zamieszczane w mediach społecznościowych.

Ponadto w ramach kampanii odbędą się cztery wydarzenia online stanowiące platformę, dzięki której eTwinnerzy będą mogli przedstawiać najlepsze praktyki, wymieniać się innowacyjnymi ideami i rozpowszechniać sprawdzone strategie wśród szerszej społeczności eTwinning.

Zachęcamy do śledzenia najnowszych informacji zamieszczanych na naszych stronach w mediach społecznościowych i do przygotowania się na udział w Kampanii Wiosennej eTwinning 2024!

Grupa Wellbeing@school