Webinarium: Mindfulness - narzędzia przydatne do wprowadzania elementów uważności podczas lekcji - część 2

Wydarzenie grupy eTwinningowe TIKanie z językami

Termin: 17.06.2024, godz. 18:00

Podczas spotkania nauczyciele poznają kolejne praktyczne wskazówki i strategie do wprowadzania elementów uważności podczas lekcji. Uczestnicy poszerzą również wiedzę na temat korzyści płynących z praktykowania uważności w szkole. Webinarium umożliwi nauczycielom wdrożenie kolejnych działań w celu stworzenia atmosfery sprzyjającej koncentracji, obniżenia poziomu stresu oraz poprawy zdolności do radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi wśród uczniów.

Ekspertka:

  • Milena Drąg
    Kobieta, pedagożka, edukatorka. Entuzjastka edukacji opartej na kształtowaniu kompetencji miękkich i pracy metodą projektu. Autorka fanpage na FB: #Operatywna Nauczycielka, na której opisuje metody pracy skupiające interdyscyplinarne nauczanie sprzyjające procesowi uczenia się. Nie boi się nowych wyzwań, jest twórcza, a przestrzeń edukacyjna jest jej pasją. Pracuje z dziećmi i młodzieżą, wspólnie odkrywając tajniki edukacji. Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, logopedka, terapeutka pedagogiczna oraz trenerka NODN Sensor Radanowicz.
    Była szkolną liderką wielu projektów dotyczących ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, współpracowała z Instytutem Myślenia Pozytywnego podczas udziału w projekcie #Szkoła Myślenia Pozytywnego. Prywatnie zajmuje się malowaniem, tworzeniem grafik oraz… gromadką swoich psów.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

    Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17.06.2024 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.