Synergia eTwinning – Erasmus+ na zajęciach zawodowych

TERMIN: 28.10.2020 godz. 18:00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium KSZTAŁCENIE ZAWODOWE - Synergia eTwinning – Erasmus+ na zajęciach zawodowych.

Podczas spotkania skupimy się na wykorzystaniu cyfrowych narzędzi do współpracy uczestników projektu w czasie rzeczywistym. Poznamy pomocne programy i aplikacje do komunikacji uczniów i nauczycieli na każdym etapie projektu, służące wykonywaniu zadań projektowych w międzynarodowych grupach oraz prezentacji efektów projektu.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Gołyźniak - nauczycielka przedmiotów zawodowych ekonomicznych i marketingowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bobowej, współpracująca z branżą gastronomiczną, hotelarską i marketingową. Koordynatorka projektów Erasmus+.  Laureatka konkursu "Nasz projekt eTwinning 2017". TERMIN: 28.10.2020 godz. 18:00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę KSZTAŁCENIE ZAWODOWE - Synergia eTwinning – Erasmus+ na zajęciach zawodowych otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (28.10.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

     

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: