Symulacje branżowe dla szkół o profilu logistyka i spedycja

16-22 oraz 25 listopada 2020

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online, które odbędzie się w dniach 16-22 oraz 25 listopada 2020r. Szkolenie składa się z dwóch etapów:

  • tygodniowego kursu dotyczącego platform eTwinning Live oraz TwinSpace (kurs będzie prowadzony na platformie Moodle),
  • webinarium: "Wirtualny biznes, realne kompetencje". 

UWAGA!

Szkolenie oraz zawarte w nim treści opracowane zostały z myślą o nauczycielach edukacji branżowej - kierunków związanych z logistyką i spedycją. Jeśli nauczacie innych przedmiotów na innych etapach kształcenia wybierzcie inny szkolenie - oferta wydarzeń będzie systematycznie rozszerzana o kolejne tematy dedykowane różnym etapom edukacyjnym. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony, zwłaszcza zakładki Szkolenia krajowe.  

Szkolenie poprowadzą:

  • Paweł Cudek – przedsiębiorca, trener, projektant systemów, programista i bazodanowiec. Współwłaściciel oraz Wiceprezes Zarządu Revas sp. z o.o., wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.
  • Wojciech Pitura - przedsiębiorca, wykładwowca, trener, doradca biznesowy. Współwłaściciel oraz Prezes Zarządu Revas sp. z o.o., Wiceprezes Fundacji Przedsiębiorczości Revas, wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Wykładowca WSPIA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Certyfikowany trener symulacji biznesowych, który od 13 lat prowadzi lekcje, zajęcia, szkolenia z wykorzystywaniem gier decyzyjnych dla uczniów, studentów, pracowników firm.
  • Elżbieta Szczepaniak - trener, wykładowca, przedsiębiorca. Współwłaściciel i wiceprezes zarządu Revas sp. z o.o. Posiada 13-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i zajęć dydaktycznych dot. m.in. zarządzania, marketingu, przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej. Współautorka programów szkoleniowych dla firm z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi m.in. symulacji biznesowych.
  • Katarzyna Sopolińska - nauczycielka historii, języka angielskiego i informatyki w Szkole Podstawowej nr 11 w Inowrocławiu, Ambasadorka oraz trenerka programu eTwinning. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, kierunek historia, Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile, kierunek filologia angielska i Wyższej Szkoły Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie, kierunek informatyka. Ukończyła kursy w kraju i za granicą z nowoczesnych technologii: Empowerment in ICT Skills na Malcie w 2015 roku, Future Classroom Lab w 2013,Training Course for Ambassadors, European Network of eTwinning Ambassadors w 2012 roku, Metody i narzędzia nauczania na odległość - platforma Moodle, Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie w 2012 roku.

http://konferencje.frse.org.pl/VET4/article/program/lang:pl

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany: https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm"

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową. W pierwszej kolejności zapraszamy nauczycieli edukacji branżowej - kierunków związanych z logistyką lub/oraz spedycją. 

3. Gotowość do aktywnego udziału w całości wydarzenia. Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach.  

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa). Każdy aktywny uczestnik wydarzenia otrzyma certyfikaty ukończenia każdego z etapów szkolenia. Certyfikaty są w formie cyfrowej i wydawane są bezpłatnie. Ponadto uczestnicy otrzymają dostęp do komputerowej symulacji branżowej dla 30 użytkowników. Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego, zapraszamy do zapoznania się z programem seminarium.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 8 listopada 2020 o godzinie 23:59: http://konferencje.frse.org.pl/register/12430/lang:pl