Seminarium - Innowacyjność i przedsiębiorczość w projektach eTwinning

26-27 marca 2020 - Arłamów

Zapraszamy na seminarium szkoleniowo-kontaktowe Innowacyjność i przedsiębiorczość w projektach eTwinning organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 26-27 marca 2020 w Arłamowie. Seminarium skierowane jest do nauczycieli pracujących w szkołach ponadpodstawowych lub klasach 7-8 szkoły podstawowej, którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning.

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany stwórz konto pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm.

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce oświatowej realizującej podstawę programową. Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu, pracujący z uczniami w szkołach ponadpodstawowych lub klasach 7-8 szkoły podstawowej.

3. Gotowość do podjęcia współpracy i realizacji projektu eTwinning. Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning. Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz się zgłosić na seminarium, wypełnij: http://konferencje.frse.org.pl/register/12384/lang:pl

Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele bez doświadczenia w programie eTwinning.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Arłamowa – nocleg w pokoju dwuosobowym w dniu 26 marca. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 12 marca 2020r. Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 12 marca 2020r., do godziny 23:59. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia. Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl. Więcej informacji (program, lokalizacja) na stronie wydarzenia: http://konferencje.frse.org.pl/Arlamow2020_2/index/lang:pl