Wydarzenia online odbywają się na platformie ClickMeeting oraz eTwinning. Poświęcone są poszczególnym tematom z zakresu programu eTwinning, narzędziom TIK, ciekawym pomysłom doświadczonych eTwinnerów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i zainspirować innych do działania.

Udział w każdym z nich jest bezpłatny, wystarczy posiadać konto na platformie eTwinning ii dołączyć do wybranego spotkania online (po uprzedniej rejestracji na wydarzenie, jeśli jest wymagana w ogłoszeniu).

Aby dołączyć do wydarzenia należy postępować zgodnie z instrukcją w ogłoszeniu (wypełnić formularz zgłoszeniowy i spełniać kryteria uczestnictwa).

Nagrania dotychczasowych webinariów można znaleźć na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

Aktualnie prowadzimy nabór na:

 

 

Lista wydarzeń 2024

Minione wydarzenia

 

Zostań naszym ekspertem!

Jesteśmy otwarci na propozycje tematów jakie mogą być poruszane podczas wydarzeń. Mogą to być szkolenia dotyczące konkretnego narzędzia, lub przykład dobrej praktyki.

Chętnie zaprosimy na wydarzenie nauczycieli, którzy chcieliby zaprezentować swoje osiągnięcia w eTwinning czy też po prostu podzielić się swoim doświadczeniem i pomysłami z innymi. Propozycje można zgłaszać do nas na adres e-mail: pczaplinski@frse.org.pl