22.04.2026
Aktualności
Webinarium: eBezpieczny projekt eTwinning
Termin: 24.03.2026, godz. 18:30-19:30
Webinarium skierowane do nauczycieli realizujących projekty na platformie eTwinning, którzy chcą w świadomy i odpowiedzialny sposób zadbać o bezpieczeństwo uczniów w przestrzeni cyfrowej. Podczas spotkania omówimy kluczowe zasady ochrony danych osobowych, bezpiecznej komunikacji online oraz budowania cyfrowych kompetencji uczniów w międzynarodowych projektach.
Ekspertka: Agnieszka Ogiegło, Ambasadorka programu eTwinning w województwie dolnośląskim
Nauczycielka dyplomowana matematyki i wicedyrektor w Szkole Podstawowej nr 7 w Kłodzku. Członkini grupy Superbelfrzy RP. Pasjonatka eTwinning, edukacji globalnej oraz nowoczesnych technologii w nauczaniu z programowaniem włącznie.
Jestem opiekunką grupy STREAM z eTwinning oraz grupy Superkoderzy. W czasie zajęć z matematyki i informatyki realizuje różne programy oraz projekty. Relacje z zajęć można zobaczyć na stronie Siódemka koduje, programuje. W wolnych chwilach lubię podróżować i poznawać nowych ludzi.
Warunki udziału w seminarium:
1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, załóż konto przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na seminarium.
Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.
Tutoriale dotyczące rejestracji i pierwszych kroków na ESEP
3. Gotowość do aktywnego udziału w całym wydarzeniu.
Każdy zakwalifikowany uczestnik wydarzenia online, który weźmie aktywny udział w całości wydarzenia, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest bezpłatny i wydawany w formie cyfrowej do 14 dni od danego wydarzenia.
Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE - certyfikat nie zostanie wystawiony.
Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24. 03.2026 o godz. 18:25.
Zapraszamy także na:
Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.
-
Wydarzenia online
-
Szkolenia krajowe
12.04.2026
Hybrydowe Warsztaty Doskonalenia Zawodowego: eTwinning to podstawa (programowa)
-
Wydarzenia online
10.04.2026
Webinarium: Małe głowy, wielkie pomysły! STEAM w wiosennych miesiącach cz. 3
-
Szkolenia krajowe
09.04.2026
Warsztaty Doskonalenia Zawodowego: Językowy trójkąt mocy: eTwinning, Erasmus+ i CLIL
-
Wydarzenia online
03.04.2026
Webinarium: Lumio - lekcja i projekt spotykają się w jednym cyfrowym ulu
-
Wydarzenia online
25.03.2026
Webinarium: Canva w projektach eTwinning – od współpracy do efektu WOW

