Webinarium: Zespół Aspergera u dziewcząt

Wydarzenie grupy eTwinning Wczesnoszkolni

Termin: 06.03.2024, godz. 18:30

Ten webianar Cię zaskoczy! TEMATYKA WEBINARIUM: Zespół Aspergera u dziewcząt. Dlaczego tak rzadko diagnozujemy dziewczynki, jakie są cechy i objawy zaburzenia u dziewcząt? Mocne i słabe strony. Gdzie szukać pomocy i jak wspierać uczennice? Webinar w ramach projektu MOCarne dziewczyny obejmującego dziewczęta neuroróżnorodne w szkole.

Ekspertka:

  • Monika Makos-Gałan

    Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, języka angielskiego i robotyki w Szkole Podstawowej nr 20 w Jastrzębiu-Zdroju. Wieloletnia propagatorka druku 3D w szkole. Autorka wielu edukacyjnych projektów z dziedziny nauki i techniki. Twórczyni innowacyjnych projektów m.in. zwycięskiego projektu TMobile \"Matematyka skrojona na
    miarę\" łączącego zdolności krawieckie z matematycznymi, zwycięskiego projektu Projektantów Edukacji \"Wydrukuj swoje marzenia\" propagującego druk 3D w edukacji wczesnoszkolnej czy międzynarodowej innowacji STEAM TEAM. Autorka i koordynatorka innowacyjnego projektu MOCarne dziewczyny, wspierającego dziewczęta uzdolnione i neuroróżnorodne. Aktywna eTwinnerka, miłośnik IT, Netflixa i DIY.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

    Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 06.03.2024 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.