Webinarium: Zaprzyjaźnij się z Photonem

Wydarzenie grupy eTwinning Wczesnoszkolni

Termin: 13.06.2024, godz. 19:30

Opowiem jak zacząć pracę z robotem. Dlaczego warto i jak łatwo dzięki niemu uatrakcyjnić wszystkie zajęcia edukacyjne, ale nie tylko. Pokażę jego zastosowania w szkole w klasach 0-3 i w poradni... przy pracy z dziećmi w spektrum, przy TUSach i SI... a także w czasie zajęć nad koncentracją uwagi.

Ekspertka:

  • Ewa Świątek

    Diagnosta, terapeutka integracji sensorycznej, terapeuta behawioralny oraz nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w NSP97 w Warszawie. Członkini Krajowego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej KSTIS. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Pedagogicznym (Edukacja Początkowa i Reedukacja - nauczanie dzieci w wieku 3-9lat) oraz w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego na kierunku Integracja sensoryczna z elementami terapii behawioralnej. Członkini grupy Superbelfrzy mini. Oprócz pracy w szkole podstawowej pracuje także w poradni dziecięcej, gdzie zajmuje się TUS-ami, terapią ręki, integracją sensoryczną, treningami emocji i koncentracji. Poza tym jest ambasadorem klocków korbo z których korzysta w zasadzie każdego dnia. W pracy z dziećmi często i chętnie korzysta z różnych pomocy edukacyjnych. Jedną z nich jest także robot Photon, który towarzyszy jej w zarówno w szkole jak i w poradni.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

    Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 13.06.2024 o godz. 19:30.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.