Webinarium: Sztuczna inteligencja w Szkole – Chatboty

Wydarzenie grupy Programowanie z eTwinning

Termin: 21.09.2023, godz. 19:00

Platforma: ClickMeeting

Ten webinar skupia się na wykorzystaniu chatbotów opartych na SI w edukacji: Chat GPT, Bard, Bing AI. Jest to część dla początkujących, gdzie omówimy, jak te narzędzia mogą pomóc nauczycielom i nauczycielkom. Zrozumiesz, jak chatboty mogą zindywidualizować proces nauczania i zwiększyć zaangażowanie uczniów.

Ekspert:

  • Wojciech Wątor
    Nauczyciel matematyki z Embassy International School w Krakowie. Pasjonat nowoczesnych rozwiązań w edukacji i neurodydaktyki. Po godzinach podróżnik, kucharz i fan dobrej książki.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

    Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21.09.2023 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.