Webinarium: Pierwszy i nie ostatni!

Wydarzenie grupy PrzedszkoleTwinning

Termin: 21.03.2023, godz. 18:00

Udział w stacjonarnym lub wirtualnym spotkaniu eTwinning może być początkiem wyjątkowego projektu. O swoich doświadczeniach, inspiracjach szkoleniowych przełożonych na aktywności projektu skrojone z myślą o najmłodszych, oraz o swoich dalszych planach opowiedzą nauczycielki wychowania przedszkolnego. Poszukujesz motywacji do udziału w szkoleniach eTwinning lub inspiracji do wykreowania własnego projektu - zapraszamy na spotkanie!

Ekspertki:

 • Anna Krzyżanowska - Ambasadorka programu eTwinning w województwie śląskim.
  Nauczycielka wychowania przedszkolnego w grupach integracyjnych Przedszkola z Oddziałami Specjalnymi i Integracyjnymi nr 48 w Zabrzu, surdopedagog, hortiterapeutka.
  Nauczyciel konsultant Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM“ w Rybniku. Zawodowo związana z obszarem wczesnej edukacji i rozwoju dziecka (ECEC), priorytetowo traktuje działania na rzecz kształtowania więzi dzieci z naturą i kulturą poprzez realizację projektów edukacyjnych eTwinning i Erasmus+.
 • Anna Urbasik -   Ambasadorka programu eTwinning w województwie śląskim.
  Nauczycielka wychowania przedszkolnego oraz języka angielskiego w Publicznym Przedszkolu nr 17 im. M. Jeżowskiej w Jastrzębiu-Zdroju nagrodzonej Odznaką Szkoły eTwinning w roku 2018 oraz 2020. Z programem eTwinning związana od 15 lat. Od 6 lat Ambasadorka programu oraz trenerka warsztatów komputerowych. Współprowadząca grupę PrzedszkoleTwinning. Laureatka konkursów ogólnopolskich Nasz projekt eTwinning 2012 (I miejsce), 2016 (wyróżnienie specjalne), 2021 (II miejsce w kategorii projekt Ambasadora) oraz laureatka II miejsca europejskiego konkursu eTwinning 2022 w kategorii do 6 lat. Koordynatorka projektów programu Erasmus+, realizatorka działań w ramach programu \"Uczymy dzieci programować\" oraz CodeWeek, autorka innowacji pedagogicznych. Prywatnie miłośniczka podróży, górskich wspinaczek i dobrej lektury.

Warunki udziału:

 1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
 2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

  Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21.03.2023 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.