Grupa: PrzedszkoleTwinning

Dołącz do nowej odsłony grupy na platformie eTwinning:

 

PrzedszkoleTwinning

Platforma eTwinning ulega przeobrażeniom, a wraz z nią przestrzeń współpracy grup eTwinning. Do inspirujących spotkań i działań w ramach grupy “PrzedszkoleTwinning” wracają również polscy nauczyciele wychowania przedszkolnego. 

Moderatorki tej grupy przygotowały dla Was kalendarium wydarzeń na nowy rok szkolny, obejmujący spotkania online, sesje dzielenia się dobrymi praktykami, wspólne aktywności dla nauczycieli i ich podopiecznych oraz przykładowe materiały do pracy z dziećmi. Zestawienie planów pracy grupy prezentuje poniższa grafika.

W październiku nauczyciele mieli okazję uczestniczyć w webinarze “Coś na start”, w ramach którego przyglądaliśmy się zmianom na platformie ESEP.  

Pierwsze dni grudnia przynoszą nam nowy start funkcjonowania grupy na platformie! 

Zapraszamy nauczycieli najmłodszych polskich dzieciaków - tych, którzy byli dotąd z nami, oraz tych, którzy dopiero dziś o nas usłyszeli.

Na początek zachęcamy do wzięcia udziału w grudniowym zadaniu - wyzwaniu Dołącz do paczki.

Na czym ono polega?

  1. Dołącz do grupy PrzedszkoleTwinning.
  2. Wykonaj swoje zdjęcie ze świątecznym akcentem, imitujące ukrycie w dużym kartonowym pudełku.
  3. Prześlij zdjęcie na adres email  annakrzyzanowska@interia.eu z dopiskiem “Dołącz do paczki” oraz imieniem i inicjałem swojego nazwiska.

Plakat z zestawieniem fotografii ukaże się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Stąd błyskawiczny termin wykonania zadania - 16 grudnia!

Zapraszamy do grupy PrzedszkoleTwinning i jej niecodziennych inspiracji!

Grupa prowadzona jest przez dwie aktywne eTwinnerki, ambasadorki Programu i nauczycielki edukacji przedszkolnej: