Webinarium: Narzędzia wspomagające efektywne uczenie się matematyki

Wydarzenie grupy eTwinning Wczesnoszkolni

Termin: 21.03.2023, godz. 19:00

Ekspertka:

  • Justyna Klimczyk -   Nauczycielka informatyki i matematyki w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kleszczowie. Autorka bloga „TIKowy Belfer”. Należy do społeczności SUPERBELFRZY RP. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli, Microsoft Innovative Educator Expert w roku szkolnym 2020/21, 2021/22 i 2022/2023. Ambasadorka Wakelet. Entuzjastka stosowania nowoczesnych technologii w codziennej pracy z uczniem.

Podczas szkolenia podzielę się doświadczeniami dotyczącymi wykorzystania internetowych serwisów edukacyjnych udostępniających manipulatory i ćwiczenia interaktywne, a także karty pracy. Poświęcę nieco uwagi projektom i zadaniom okolicznościowym, które mają za zadanie pokazać uczniom, że matematyka jest wszędzie. Wspomnę o metodzie stacji zadaniowych, a także znaczeniu grywalizacji w procesie nauczania matematyki.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

    Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21.03.2023 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.