Grupa: eTwinning Wczesnoszkolni

Dołącz do nowej odsłony grupy na platformie eTwinning:

 

eTwinning Wczesnoszkolni

Grupa powstała z myślą o tym, by stworzyć przyjazne miejsce spotkań nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej zaangażowanych w pracę projektową i działających na platformie ESEP. Naszym celem jest stworzenie sieci współpracy nauczycieli i wzajemnego wsparcia opartej na wymianie doświadczeń, propagowaniu TIK i pracy metodą projektów. Z tworzonej razem z Wami grupy będziemy się inspirować nawzajem do kreatywnego wykorzystywania narzędzi TIK na własnych lekcjach, dzielić pomysłami na interesujące i aktywizujące lekcje, służyć pomocą i brać udział w certyfikowanych szkoleniach online.

Cyklicznie organizujemy Spotkania przy kawie, podczas których prowadzimy webinaria z ekspertami, nauczycielami-praktykami w zakresie np. druku 3D, robotyki, programowania, ciekawych projektów eTwinning i pomysłów na inspirujące zajęcia. Poza webinariami online współorganizujemy seminaria Mój pierwszy projekt eTwinning dedykowane nauczycielom klas 1-3 oraz stacjonarne warsztaty doskonalenia zawodowego.

Na stronach naszej grupy każdy znajdzie ciekawe i inspirujące materiały przydatne w pracy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, a także konkursy, ciekawe blogi nauczycielskie, scenariusze uroczystości i wiele innych materiałów. Chciałybyśmy, by członkowie naszej grupy mieli możliwość wspólnego realizowania projektów eTwinning, uczyli się od siebie nawzajem, byli dla siebie wsparciem i mogli zaprezentować osiągnięcia i sposoby pracy w swoich szkołach i lokalnych społecznościach.

Naszą Grupę tworzą jej członkowie, czyli Wy i to właśnie Wy jesteście w stanie decydować o tym, co w naszej grupie będzie się działo.

Już teraz serdecznie zapraszamy na jedno z naszych spotkań - webinarium: ART 3D!

 

 

Grupa prowadzona jest przez trzy aktywne eTwinnerki, ambasadorki Programu i nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: