Webinarium: Kolory Wielkanocy

Zapraszamy nauczycieli na seminarium online, które odbędzie się 8, 10, 11 marca 2022 roku (trzy wieczorne spotkania). Stworzymy wspólny ebook, szkolny ogródek nowalijek, wyślemy prace do DPS (W pandemii razem), będziemy zdobić pisanki i wiele więcej. Zapraszamy!  

Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning LIVE. Skierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli pracujących z dziećmi w wielu 7-14 lat, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning i chcieliby, pod opieką ambasadora programu eTwinning, zrealizować swój pierwszy projekt pt.: Kolory Wielkanocy.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia i opisem projektu, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Seminarium i projekt poprowadzi Justyna Gejdel - Ambasadorka programu eTwinning w województwie pomorskim: "Jestem nauczycielką chemii od 2003 roku w Gdańsku. Z chęcią wspieram dzieci w nauce poprzez różne zadania aktywizujące, jak również dzielę się pomysłami w prowadzeniu zajęć i organizacji czasu na lekcji z moimi kolegami i koleżankami z pracy na każdym szczeblu edukacyjnym. Moja szkoła otrzymała dwukrotnie tytuł Szkoły eTwinningu na rok szkolny 2018/2019 oraz na rok szkolny 2020/2021. Jestem również aktywną uczestniczką wielu konferencji, seminariów, webinariów i warsztatów dostępnych na platformie eTwinning. Z chęcią podzielę się zdobytymi umiejętnościami i wiedzą."

formularz zgłoszeniowy Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 2 marca 2022 o godzinie 23:59.

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany: dołącz. Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele pracujący z dziećmi w wielu 7-14 lat, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning.

Ważnie informacje:

  • Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. Tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa!
  • Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe oraz aktywnie przystąpi do realizacji projektu eTwinning, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.
  • Certyfikat wydawany jest wyłącznie osobom, które będą obecne na wszystkich spotkaniach szkoleniowych, wykonają zadania kursowe oraz dołączą do projektu.
  • Szkolenie oraz zawarte w nim treści opracowane zostały z myślą o nauczycielach pracujących z dziećmi w wielu 7-14 lat. Jeśli nauczacie na innych etapach kształcenia wybierzcie inne seminarium – oferta wydarzeń będzie systematycznie rozszerzana o kolejne tematy dedykowane innym etapom edukacyjnym. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony, zwłaszcza zakładki Szkolenia krajowe.