Webinarium: Job shadowing szansą na rozwój nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej

Wydarzenie grupy eTwinning Wczesnoszkolni

Termin: 23.05.2023, godz. 19:00

Podczas szkolenia podzielę się doświadczeniami związanymi z wyjazdem do Freie Ganztagsschule Leonardo demokratycznej szkoły w Jenie. Opowiem, czego się tam nauczyłam, jakie zmiany wprowadziłam w swoim warsztacie pracy i dlaczego mam pragnienie na więcej takich doświadczeń.

Ekspertka:

  • Patrycja Rytelewska-Kostusiak
    Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, trenerka OK współpracująca z CEO. Fascynatka pedagogiki M. Montessori i Planu Daltońskiego.Eduwariatka, która wciąż wierzy, że edukacja to podróż pełna przygód.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

    Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 23.05.2023 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.