Webinarium: Jak ciekawie zmierzyć się z przeszłością w projekcie?

Wydarzenie grupy Humaniści - Wychowawcy na TIK Tak!

Termin: 14.05.2024, godz. 18:00

Wiele osób może myśleć, iż przeszłość nie jest najciekawszym tematem dla współczesnych nastolatków. A przecież tematyka historyczna może być doskonałą bazą do poprowadzenia inspirujących projektów eTwinning. W czasie spotkania zostaną zaprezentowane różne typy zadań, które można wykorzystać w projektach humanistycznych. Poruszone zostaną również takie zagadnienia jak: motywacja, krytyczne myślenie, komunikacja, współpraca i kreatywność.

Ekspert:  Adam Stępiński

  • Ambasador eTwinning w woj. podkarpackim. Nauczyciel języka angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Tarnobrzegu. Zrealizował ponad 20 projektów eTwinning (wiele wyróżnionych europejską odznaką jakości eTwinning, zwycięzca konkursu europejskiego i krajowego “Nasz projekt eTwinning”). Autor kilkunastu szkoleń dla nauczycieli w Europie “Learning Events”. Trener kursów online, ambasador eTwinning w województwie podkarpackim. Trzykrotny laureat European Language Label, zdobywca tytułu „Najlepszego Nauczyciela Języka Angielskiego” British Alumni Society w 2017 r.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14.05.2024 14:00

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.