Webinarium: Jak aplikować o akredytację Erasmus+ KA120 Edukacja Szkolna

Wydarzenie grupy Szkoły ogólnokształcące, techniczne i branżowe w eTwinning

Termin: 26.09.2023, godz. 18:00

Platforma: ClickMeeting

Webinarium obejmie następujące zagadnienia:

 • kto i kiedy może aplikować o przyznanie akredytacji Erasmus+,
 • jak przygotować się do złożenia wniosku,
 • informacja o standardach jakości Erasmusa,
 • jak wypełnić wniosek - krok po kroku,
 • plan Erasmusa,
 • pytania i odpowiedzi.

Ekspert:

 • Paweł Ciesielczuk - ambasador programu eTwinning
  Jestem nauczycielem dyplomowanym języka angielskiego w Zespole Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen. Władysława Andersa w Chełmie. Od 2012r. zrealizowałem kilkanaście projektów eTwinning wielokrotnie zdobywając Krajową oraz Europejską Odznakę Jakości. Jestem laureatem Europejskiej Nagrody eTwinning 2017 oraz laureatem konkursów „Nasz projekt eTwinning 2020” oraz „Nasz projekt eTwinning 2023”. Nasza szkoła otrzymała Odznakę Szkoły eTwinning 2018/2019. Zrealizowałem też dwa projekty Erasmus+ oraz jeden projekt w ramach programu PO WER „Ponadnarodowa mobilność uczniów”. Wielokrotnie brałem udział w krajowych konferencjach i warsztatach eTwinning. Prywatnie interesuję się historią, sportem, kinem, literaturą, grami planszowymi.

Warunki udziału:

 1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
 2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

  Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26.09.2023 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.