Webinarium: Formularze Google w projektach eTwinning

17.10.2019 godz. 15:30

Zapraszamy na webinarium Narzędziownik eTwinnera – Formularze Google w projektach eTwinning. W trakcie szkolenia przedstawiona zostanie jedna z możliwości jakie daje dysk w chmurze na poczcie Gmail - tworzenie elektronicznych ankiet, a także przykłady na wykorzystanie narzędzia w projektach eTwinning. Webinarium poprowadzi Łukasz Kamiński – nauczyciel języka angielskiego od ponad 15 lat. Uczył wszystkie grupy wiekowe - od 5 do 55 lat i wyżej. Obecnie pracuje w szkole średniej. Zrealizował 17 projektów eTwinning. W nauczaniu chętnie stosuje nowe technologie, wykorzystuje na lekcjach tablety do aktywizowania i motywowania uczniów. TERMIN: 17.10.2019 godz. 15:30 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:
  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę Narzędziownik eTwinnera – Formularze Google w projektach eTwinning i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium (17.10.2019) wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.                               Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: