Webinarium - Dokumenty Google w praktyce szkolnej

05.12.2019 godz. 15:00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium Narzędziownik eTwinnera – Dokumenty Google w praktyce szkolnej. Podczas webinarium zaprezentujemy praktyczne wykorzystanie Dokumentów Google w codziennej pracy w szkole oraz we współpracy online pomiędzy partnerami w projektach eTwinning. Spotkanie poprowadzi Łukasz Kamiński – ambasador i trener programu eTwinning, nauczyciel języka angielskiego od ponad 15 lat. Uczył wszystkie grupy wiekowe – od 5 do 55 lat i wyżej. Obecnie pracuje w szkole średniej. Zrealizował 17 projektów eTwinning. W nauczaniu chętnie stosuje nowe technologie, wykorzystuje na lekcjach tablety do aktywizowania i motywowania uczniów. TERMIN: 05.12.2019 godz. 15:00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:
  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę Narzędziownik eTwinnera – Dokumenty Google w praktyce szkolnej i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (05.12.2019),  wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.                    
   
    Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: