Webinarium: AI na lekcji języków obcych

Wydarzenie grupy eTwinningowe TIKanie z językami

Termin: 19.09.2023, godz. 18:30

Platforma: ClickMeeting

Jak sprawić, by współczesna lekcja zachęcała uczniów do ćwiczeń językowych? Jak reagować na zmieniające się preferencje uczniów i jak radzić sobie z wszechobecną nowoczesną technologią? Co to jest Chat GPT i jak uniknąć oszustw?

Ekspert: Sylwester Zasoński
Ambasador eTwinning w województwie świętokrzyskim. Nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 1 w Skarżysku-Kamiennej. Ekspert w zakresie wdrażania i wykorzystania programowania, robotyki oraz nowych technologii w edukacji. Członek grupy innowacyjnych nauczycieli Superbelfrzy RP. Autor kursów wydawnictwa Operon oraz materiałów edukacyjnych w zakresie programowania, robotyki i TIK. Ambasador Scientix i STEM Alliance. Microsoft Innovative Educator Expert, EU Code Week Leading Teacher for Poland.
Autor bloga jedynkakoduje.blogspot.com.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze go nie masz kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 19.09.2023 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także do

Strona wydarzenia

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.