Transformacja cyfrowa z eTwinning

Bezpłatne Warsztaty Doskonalenia Zawodowego w formule hybrydowej (stacjonarnie i online).

 

Termin: 3-4.02.2023 Łódź/Platforma ClickMeeting

Zapraszamy na wydarzenie inaugurujące najnowszą kampanię Transformacja cyfrowa z eTwinning dedykowaną nauczycielom chcącym rozwijać swoje umiejętności cyfrowe.

Program konferencji
 

  • Osobom, które wezmą stacjonarny udział w wydarzeniu, organizatorzy zapewniają materiały konferencyjne i wyżywienie podczas szkolenia, a uczestnikom spoza Łodzi – nocleg w pokojach dwuosobowych z 3 na 4 lutego br. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków. Limit miejsc stacjonarnych na wydarzeniu wynosi 80.
  • Osoby, które zdecydują się na uczestnictwo w formule online, będą mogły skorzystać ze wszystkich sesji wyszczególnionych w programie jako online. Liczba miejsc dla uczestników online wynosi 100.
Warunki udziału:
 

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany - przypominamy, że rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login, a następnie użytkownik zakłada konto na platformie ESEP i dodaje do konta placówkę, w której obecnie jest zatrudniony.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel, zatrudniony w szkole lub placówce realizującej podstawę programową. 

Informujemy, że:

Stacjonarni uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Certyfikat wydawany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie uczestniczyć we wszystkich spotkaniach szkoleniowych. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie.

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki, zapoznałaś/zaznałaś się z programem wydarzenia i chcesz zgłosić swój udział w wydarzeniu, wypełnij

Formularz zgłoszeniowy
 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 22 stycznia br. o godzinie 23:59.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl.