Symbole narodowe

27-29 października 2020

Zapraszamy na bezpłatne seminarium online, które odbędzie się w dniach 27-29 października 2020r. (trzy wieczorne spotkania). Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning LIVE. Skierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning i chcieliby, pod opieką ambasadora programu eTwinning, zrealizować swój pierwszy projekt dotyczący patriotyzmu oraz symboli narodowych.   UWAGA! Szkolenie oraz zawarte w nim treści opracowane zostały z myślą o nauczycielach edukacji wczesnoszkolnej. Jeśli nauczacie innych przedmiotów na innych etapach kształcenia wybierzcie inne seminarium - oferta wydarzeń będzie systematycznie rozszerzana o kolejne tematy dedykowane innym etapom edukacyjnym. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony, zwłaszcza zakładki Szkolenia krajowe.   Seminarium poprowadzą:

  • Edyta Karwowska - nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Zrealizowała kilkanaście projektów eTwinning. Laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. W swojej pracy z młodszymi uczniami wykorzystuje nowoczesne technologie (m.in. praca z robotami Photon). Moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning. Microsoft Innovative Educator Expert. Współautorka bloga: programrazem.blogspot.com.

     

  • Ewa Przybysz-Gardyza - nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w szkole podstawowej. Moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning; laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Pasjonatka nowych technologii, autorka bloga: dlanauczycieli.blogspot.com. Microsoft Innovative Educator Expert. Współautorka bloga: programrazem.blogspot.com.

    Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:   [ct_button id="button_76" size="big" solid="1" link="http://konferencje.frse.org.pl/projekt2/article/program/lang:pl" icon="" arrow="1" color="#333399" css_animation="" animation_delay=""]Program seminarium[/ct_button]   Warunki udziału w seminarium: 1. Posiadanie konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany: [ct_button id="button_75" size="small" solid="0" link="https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Dołącz do społeczności eTwinning[/ct_button] Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji. 2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową. 3. Posiadanie konta pocztowego na platformie Google. Jeśli jeszcze go nie posiadasz [ct_button id="button_65" size="small" solid="0" link="https://accounts.google.com/signup/v2/webcreateaccount?continue=https%3A%2F%2Faccounts.google.com%2FManageAccount%3Fnc%3D1&hl=pl&flowName=GlifWebSignIn&flowEntry=SignUp " icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Utwórz konto Google[/ct_button] 4. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu. Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i dołączą do wspólnego projektu rejestrowanego przez prowadzącego seminarium ambasadora.   Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa). Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe oraz aktywnie przystąpi do realizacji projektu eTwinning, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 21 października 2020 o godzinie 23:59.   [ct_button id="button_39" size="big" solid="1" link="http://konferencje.frse.org.pl/register/12422/lang:pl" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Formularz zgłoszeniowy[/ct_button]