Relacje drogą do zmiany

Seminarium online z cyklu Mój pierwszy projekt z ambasadorem: Relacje drogą do zmiany. Termin: 20-22.09.2021

Zapraszamy na bezpłatne seminarium online, które odbędzie się w dniach 20-22 września 2021 roku (trzy wieczorne spotkania). Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning LIVE. Skierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli klas IV-VII szkoły podstawowej, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning i chcieliby, pod opieką ambasadora programu rozpocząć realizacje projektu Relacje drogą do zmiany. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, opisem proponowanego projektu, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu. Certyfikat uczestnictwa wydawany jest wyłącznie osobom, które będą obecne na wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania kursowe. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie [ct_button id="button_76" size="big" solid="1" link="http://konferencje.frse.org.pl/projekt31/article/program/lang:pl" icon="" arrow="1" color="#333399" css_animation="" animation_delay=""]Program seminarium[/ct_button]   UWAGA! Szkolenie oraz zawarte w nim treści opracowane zostały z myślą o nauczycielach pracujących w szkołach podstawowych (klasy IV-VII). Jeśli nauczacie na innych etapach kształcenia lub w innych typach szkół wybierzcie inne seminarium - oferta wydarzeń będzie systematycznie rozszerzana o kolejne tematy dedykowane innym etapom edukacyjnym. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony, zwłaszcza zakładki Szkolenia krajowe.   Seminarium poprowadzi Agnieszka Ogiegło - Ambasadorka i trenerka programu eTwinning w województwie dolnośląskim Nauczycielka dyplomowana matematyki i wicedyrektor w Szkole Podstawowej nr 7 w Kłodzku. Członkini grupy Superbelfrzy RP. Pasjonatka eTwinning, edukacji globalnej oraz nowoczesnych technologii w nauczaniu z programowaniem włącznie.

Jestem opiekunką grupy Programowanie z eTwinning oraz grupy Superkoderzy. W czasie zajęć z matematyki i informatyki realizuje różne programy oraz projekty. Relacje z zajęć można zobaczyć na stronie Siódemka koduje, programuje. W wolnych chwilach lubię podróżować i poznawać nowych ludzi.

    Warunki udziału w seminarium: 1. Posiadanie konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany: [ct_button id="button_75" size="small" solid="0" link="https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Dołącz do społeczności eTwinning[/ct_button] Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji. 2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową. W pierwszej kolejności przyjmowani będą nauczyciele klas IV-VII szkoły podstawowej, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning. 3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu. Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i dołączą do wspólnego projektu rejestrowanego przez prowadzącego seminarium ambasadora.   Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa). Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 15 września 2021 o godzinie 23:59.   [ct_button id="button_39" size="big" solid="1" link="http://konferencje.frse.org.pl/register/12465/lang:pl" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Formularz zgłoszeniowy[/ct_button]