Relacje czy Podstawa? Relacje TO podstawa! Czyli jak uczyć (się) i dobrze się bawić z nauczycielem online.

TERMIN: 22.07.2020 godz. 11:00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium EDUKACJA ZDALNA - Relacje czy Podstawa? Relacje TO podstawa! Czyli jak uczyć (się) i dobrze się bawić z nauczycielem online.

Podczas webinarium przedstawimy czego uczniowie nie chcą się uczyć, a czego chcą w trakcie pandemii i zdalnej szkoły, czy warto korzystać z podręcznika, jak zachęcić uczniów do interakcji na lekcji i jak znaleźć z uczniami wspólny język w procesie uczenia się. Pokażemy jak bardzo relacje wpływają na skuteczność nauczania. Przedstawimy różne ćwiczenia online na budowanie relacji w grupie, jak uaktywnić uczniów na lekcji zdalnej oraz sprawdzimy się czy możemy umówić się na kawę czy raczej na herbatę i dlaczego. Spotkanie poprowadzi Marcin Hościłowicz - nauczyciel j. angielskiego i informatyki III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach. Nauczyciel doradca w Suwalskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach. Wieloletni ambasador i trener warsztatów komputerowy programu eTwinning, laureat krajowych odznak jakości programu eTwinning. Autor publikacji na temat innowacyjnych metod nauczania, Członek międzynarodowego projektu E-Lang przy ECML Graz. Autor zadań egzaminacyjnych egzaminów zewnętrznych z języka angielskiego. Fanatyk muzyczny, basista zespołu Drah. TERMIN: 22.07.2020 godz. 11:00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę EDUKACJA ZDALNA - Relacje czy Podstawa? Relacje TO podstawa! Czyli jak uczyć (się) i dobrze się bawić z nauczycielem online i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu webinarium, (22.07.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.  

 

                       

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: