Magia Świąt w konkursie gr(AI)ficznym

Grupa Wrażliwi na (dez)informację zaprasza do udziału w świątecznym konkursie!

Magia Świąt otacza nas coraz intensywniej, a my pragniemy zaprosić Was do wspaniałej podróży pełnej kreatywności i radości.

Oto Konkurs na Kartkę Świąteczną stworzoną z Użyciem Sztucznej Inteligencji, gdzie marzenia spotykają się z technologią, tworząc niezapomniane dzieła sztuki!

Regulamin konkursu:

  1. Temat konkursu: Przedstawienie kartki świątecznej wygenerowanej przy użyciu sztucznej inteligencji.
  2. Organizatorzy: Konkurs organizowany jest przez moderatorów grupy "Wrażliwi na (dez)informację" - Beata Wójcik i Marcin Hościłowicz.
  3. Technologia: Uczestnicy mogą skorzystać z różnych narzędzi i platform wykorzystujących sztuczną inteligencję do stworzenia swojej kartki świątecznej. Informacja o konkretnym narzędziu AI wykorzystanym w projekcie powinna być zawarta w opisie umieszczonym razem z pracą na konkursowym Padlecie.
  4. Termin nadsyłania prac: 14 grudnia 2023.
  5. Termin głosowania: Głosowanie będzie trwać od 15 do 17 grudnia 2023. Uczestnicy oraz wszyscy zainteresowani mogą oddać swoje głosy na najlepsze prace poprzez kliknięcie "serduszka" (polubienia) pod wybranymi kartkami na platformie Padlet - strona będzie udostępniona w trybie publicznym. 

Padlet konkursowy
 

  1. Sposób wyłonienia zwycięzców: Praca, która zdobędzie najwięcej polubień zostanie uznana za zwycięzcę.
  2. Nagrody: Dla pięciu najbardziej kreatywnych i oryginalnych prac Krajowe Biuro eTwinning przygotowuje zestaw gadżetów promocyjnych. Dla wszystkich uczestników Konkursu dyplomy.
  3. Ogłoszenie wyników: Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 grudnia na profilu Facebook grupy Wrażliwi na (dez)informację oraz na stronie grupy Wrażliwi na (dez)informację na platformie ESEP.
  4. Opublikowanie nagrodzonych prac: Prace laureatów zostaną opublikowane na powyższych stronach, dając uczestnikom szansę podzielenia się swoim talentem z międzynarodową społecznością.
  5. Podpisywanie prac: Prace należy podpisać imieniem, nazwiskiem oraz nazwą szkoły. Informację należy dołączyć do opublikowanej na Padlecie kartki.

Bądźcie kreatywni i dajcie się porwać magii świąt! Życzymy Wam powodzenia oraz radosnego czasu spędzonego na tworzeniu!