Lektura to przygoda!

Wydarzenie grupy Humaniści na TIK Tak

Ekspertki, znane w polonistycznym świecie ze swoich niezwykle kreatywnych działań, podzielą się twórczymi pomysłami na lekcje języka polskiego w klasach 7-8, które zaangażują uczniów i zmotywują ich do pracy na lekcji z lekturami obowiązkowymi.

Ekspertki:

  • Marzena Buszka - Nauczycielka języka polskiego i języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 3 im. Arki Bożka w Rydułtowach. Pasjonatka uczenia (się), która wierzy, że dobra edukacja to dobre relacje z uczniami. Autorka innowacji pedagogicznych i własnego programu nauczania z języka polskiego, uczestniczka projektów, która ma wciąż mnóstwo nowych pomysłów i zawsze brak czasu na realizację wszystkich. Przynajmniej częścią z nich dzieli się na swoim blogu Rozwiąż język.
  • Bogumiła Grabiec - Nauczycielka języka polskiego w Społecznej Szkole Podstawowej w Raciborzu. Wielbicielka myślenia wizualnego i sketchnotingu oraz autorka innowacji pedagogicznych i własnego programu nauczania z języka polskiego. Ucząc, lubi łamać schematy, stawia na kreatywność i twórczy rozwój. Wciąż poszukuje inspiracji na ciekawe, angażujące uczniów lekcje i działania. Swoimi pomysłami dzieli się na blogu Przerwa na polski.

TERMIN: 04.10.2022, godz. 19:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE: ClickMeeting

 

formularz zgłoszeniowy