eTwinning w Twoim województwie

Poznaj ambasadorów w swoim regionie i zaproś ich do szkoły na bezpłatne warsztaty.

Dowiedz się ile szkół i projektów realizowanych jest w Twoim regionie oraz poznaj działania nagrodzone Odznaką Jakości eTwinning

Zobacz informacje o eTwinning z wybranego województwa

Wybierz województwo z mapy

Ambasadorzy i trenerzy

Wybierz województwo z mapy

1
2
3
...
6
7
8

Odznaczone projekty

Rodzaj odznaki

Rok

Nazwa projektu

Nauczyciel

Szkoła

odznaka 1

2024

100 Postcards --> 100 years of Primary School in Poland

Joanna Stachurska-Nycz

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mrokowie

odznaka 1

2024

Digitale Familie

Aleksandra Sołtysiak

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach

odznaka 1

2024

Digitale Familie

Karolina Woźniak

Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Mielęckiego w Koźminku

odznaka 1

2024

Digitale Familie

Katarzyna Łagoda

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

odznaka 1

2024

Digitale Familie

Joanna Derda

Szkoła Podstawowa w Szonowie

odznaka 1

2024

Digitale Familie

Aneta Mioduszewska

Szkoła Podstawowa w Lisewie

odznaka 1

2024

Hello Autumn

Anna Starczyk

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach

odznaka 1

2024

STEAM with games

Marta Cybula

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie

odznaka 1

2024

S.A.Ph.E HOME

Karolina Budna

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żychlinie

odznaka 1

2024

Amazing May

Małgorzata Ira

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. J. Twardowskiego w Radomsku

odznaka 1

2024

WE SING THE WORLD

Agnieszka Kasprzycka

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku

odznaka 1

2024

Digitale Familie

Beata Wiktor

Szkoła Podstawowa w Młynnem

odznaka 1

2024

EuroKids

Anna Gostomska

International School of Gdansk

odznaka 1

2024

Our Special English Days

Anna Napurka

Przedszkole Nr 110 im. Warszawskiej Syrenki w Warszawie

odznaka 1

2024

The Sky Is The Limit - Motivation To Learn

Agnieszka Tracz

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie

odznaka 1

2024

Green Planet

Jolanta Zamoyska

Zespół Szkolny Milenium

odznaka 1

2024

Green Planet

Regina Smolin-Makuch

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Nowej Soli

odznaka 1

2024

Talkfest

Anna Missima

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Zdzisława Krzyszkowiaka z oddziałami sportowymi w Bydgoszczy

odznaka 1

2024

Talkfest

Anna Chojnacka

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "4 Pory Roku” w Cielu

odznaka 1

2024

Mindful Minds

Małgorzata Tęcza-Piechura

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Kątach Opolskich

odznaka 1

2024

School Newspaper

Joanna Łukawska

Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren w Warszawie

odznaka 1

2024

Xmas around the world

Agnieszka Podgórska

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Radomiu

odznaka 1

2024

Time For Well Being

Regina Smolin-Makuch

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Nowej Soli

odznaka 1

2024

Autumn leaves are falling down

Halina Kleinschmidt

Zespół Przedszkolny nr 2 w Gdańsku

odznaka 1

2024

GREEN ACTION PROJECT

Agnieszka Besser-Krysiak

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

odznaka 1

2024

Art-habet or alphabet and art

Arleta Formela

Szkoła Podstawowa w Gościcinie

odznaka 1

2024

Art-habet or alphabet and art

Agnieszka Bruska

Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy

odznaka 1

2024

Christmas

Renata Płonka

Publiczne Przedszkole nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju

odznaka 1

2024

NETWORK SECURITY

Agnieszka Kasprzycka

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku

odznaka 1

2024

Math and Art Together

Dorota Dankowska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku

odznaka 1

2024

Math and Art Together

Elżbieta Dras

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w Chełmie

odznaka 1

2024

Around the world in 180 days

Agnieszka Rychlik

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Nowej Soli

odznaka 1

2024

Keep calm and get relaxed

Magdalena Janowska

Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Konstancinie-Jeziornej

odznaka 1

2024

Time to Rhyme

Anna Missima

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Zdzisława Krzyszkowiaka z oddziałami sportowymi w Bydgoszczy

odznaka 1

2024

Time to Rhyme

Anna Chojnacka

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "4 Pory Roku” w Cielu

odznaka 1

2024

Inspiring Museums

Jolanta Zamoyska

Zespół Szkolny Milenium

odznaka 1

2024

Art-habet or alphabet and art

Agnieszka Rychlik

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Nowej Soli

odznaka 1

2024

SEA HEROES

Dorota Kosowska

Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim

odznaka 1

2024

KI-DaF

Justyna Sobota

Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego w Ciesznie

odznaka 1

2024

You are what you eat

Marzena Mizek-Banach

IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie

odznaka 1

2024

ABC

Anna Missima

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Zdzisława Krzyszkowiaka z oddziałami sportowymi w Bydgoszczy

odznaka 1

2024

ABC

Anna Chojnacka

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "4 Pory Roku” w Cielu

odznaka 1

2024

MY CULTURAL TREASURE

Dorota Kosowska

Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim

odznaka 1

2024

EIGHT DOORS OF INTELLIGENCE

Jolanta Zamoyska

Zespół Szkolny Milenium

odznaka 1

2024

My future looks so bright…

Jolanta Okuniewska

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie

odznaka 1

2024

REMIND: Resilience in My Mind

Anna Plewa

Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki w Bielsku-Białej

odznaka 1

2024

BULLY THERAPY

Katarzyna Pietras

Zespół Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie

odznaka 1

2024

EVERYWHERE WITH OUR VALUES

Marlena Kowalska

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko w Piotrkowie Trybunalskim

odznaka 1

2024

Autumn suits us

Paulina Kacprzak

Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Krasińskiego w Opinogórze Górnej

odznaka 1

2024

Digitale Familie

Jolanta Taczkowska

Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Bobrownikach

odznaka 1

2024

Autumn leaves are falling down

Anna Śliwka

Zespół Przedszkolny nr 2 w Gdańsku

odznaka 1

2024

Around the world in 180 days

Agnieszka Bruska

Zespół Szkół nr 19 im. Synów Pułków w Bydgoszczy

odznaka 1

2024

Hello Autumn

Dagmara Górska-Baron

Szkoła Podstawowa nr 3 w Będzinie im. Kornela Makuszyńskiego

odznaka 1

2024

Odkryj lekturę - przygoda z literaturą i mediami

Michalina Lis

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Macieja Kalenkiewicza "Kotwicza" w Kętrzynie

odznaka 1

2024

Art-habet or alphabet and art

Małgorzata Ira

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. J. Twardowskiego w Radomsku

odznaka 1

2024

Autumn suits us

Wioleta Grabowska

Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Krasińskiego w Opinogórze Górnej

odznaka 1

2024

Autumn leaves are falling down

Mariola Waluk

Przedszkole Miejskie nr 5 w Olsztynie

odznaka 1

2024

Autumn leaves are falling down

Katarzyna Kubasik

Publiczne Przedszkole Bajka w Olsztynie

odznaka 1

2024

Digitale Familie

Monika Stańska

Publiczna Szkoła Podstawowa w Brynicy

odznaka 1

2024

Rękawice Życzliwości

Danuta Turajska

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Teofili z Działyńskich Szołdrskiej-Potulickiej w Kórniku

odznaka 1

2024

Rękawice Życzliwości

Weronika Janicka

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Teofili z Działyńskich Szołdrskiej-Potulickiej w Kórniku

odznaka 1

2024

ABC be safe with me

Beata Adamska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie

odznaka 1

2024

HEALTHY INTERNATIONAL WEEKLY MENU

Beata Brylowska

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie

odznaka 1

2024

Around the world in 180 days

Małgorzata Ira

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. J. Twardowskiego w Radomsku

odznaka 1

2024

Autumn tree

Iwona Pawłowska

Zespół Przedszkolno-Szkolny w Rostarzewie

odznaka 1

2024

Watershed of the future

Karolina Sokołowska

Szkole Podstawowej nr 2 im. M. Skłodowskiej-Curie w Nowym Tomyślu

odznaka 1

2024

Keep Calm and Have Fun!

Katarzyna Kojtych-Dubec

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Nowej Soli

odznaka 1

2024

Verschieden, aber doch gemeinsam

Małgorzata Czech

V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Częstochowie

odznaka 1

2024

105 SMALL STEPS FOR LITHUANIA

Renata Pawłowicz

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Mosinie

odznaka 1

2024

SAY HELLO TO SPACE

Dorota Kosowska

Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim

odznaka 1

2024

The place where I live...

Monika Wargocka

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku

odznaka 1

2024

TRIP - Travelling Responsibly Inspired and Peacefully

Agnieszka Szewczyk

Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku

odznaka 1

2024

TRIP - Travelling Responsibly Inspired and Peacefully

Anna Beetz

Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku

odznaka 1

2024

Odkryj lekturę - przygoda z literaturą i mediami

Kamilla Bienias

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni

odznaka 1

2024

Odkryj lekturę - przygoda z literaturą i mediami

Elżbieta Grzybowska

Szkoła Podstawowa im. Jana Adama Maklakiewicza w Mszczonowie

odznaka 1

2024

Odkryj lekturę - przygoda z literaturą i mediami

Małgorzata Woźniak

Szkoła Podstawowa im. Jana Adama Maklakiewicza w Mszczonowie

odznaka 1

2024

Odkryj lekturę - przygoda z literaturą i mediami

Dorota Czermak

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Zatorze

odznaka 1

2024

Rękawice Życzliwości

Danuta Kołodziejczyk

Szkoła Podstawowa nr 6 im. H. Sienkiewicza w Gnieźnie

odznaka 1

2024

Rękawice Życzliwości

Agnieszka ŁUCZAK

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Przygodzicach

odznaka 1

2024

MULTIDISCIPLINARY STEM SKILLS

Agnieszka Tracz

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie

odznaka 1

2024

Autumn tree

Agata Mazurkiewicz

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku

odznaka 1

2024

Autumn tree

Katarzyna Ślęzak

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów w Piotrkowie Trybunalskim

odznaka 1

2024

GENIO & INGENIO: EL DESCUBRIMIENTO DE LA IDENTIDAD

Bartłomiej Prokop

IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie

odznaka 1

2024

Keep Calm and Have Fun!

Regina Smolin-Makuch

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Nowej Soli

odznaka 1

2024

H2O - the liquid of Life

Ewelina Głowacz

Szkoła Podstawowa nr 27 im. K.K.Baczyńskiego w Kielcach

odznaka 1

2024

Unique Building

Agnieszka Patalita

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Milejowie

odznaka 1

2024

Good start

Ewelina Szostek

Zespół Szkół Prywatnych "Twoja Przyszłość" w Sosnowcu

odznaka 1

2024

Good start

Dorota Deroń

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu

odznaka 1

2024

Autumn leaves are falling down

Magdalena Tworek

Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie

odznaka 1

2024

Autumn leaves are falling down

Magdalena Stolorz

Przedszkole Nr 5 w Tychach

odznaka 1

2024

Autumn leaves are falling down

Anna Zadrag

Przedszkole nr 7 w Zalesiu Górnym

odznaka 1

2024

Autumn leaves are falling down

Krzysztofa Pankowska

Przedszkole nr 6 "Pod Zielonym Parasolem" w Morągu

odznaka 1

2024

Autumn leaves are falling down

Aleksandra Kucińska

Przedszkole nr 6 "Pod Zielonym Parasolem" w Morągu

odznaka 1

2024

Autumn leaves are falling down

Anna Urbasik

Publiczne Przedszkole nr 17 w Jastrzębiu-Zdroju im. M. Jeżowskiej

odznaka 1

2024

Autumn leaves are falling down

Małgorzata Basiak-Stręk

Samorządowe Przedszkole nr 6 w Krakowie

odznaka 1

2024

Autumn leaves are falling down

Agata Sobera

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Mosinie

odznaka 1

2024

Autumn leaves are falling down

Paulina Murszewska

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdyni

odznaka 1

2024

Advent Calendar

Klaudia Antoniak

Zespół Szkół Publicznych w Polanowie

odznaka 1

2024

Watershed of the future

Tomasz Ordza

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Nowaka w Dąbrówce

odznaka 1odznaka 2

2024

Autumn tree

Agnieszka Zajączkowska

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów w Piotrkowie Trybunalskim

odznaka 1odznaka 2

2024

Autumn tree

Justyna Kieres

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku

odznaka 1odznaka 2

2024

Autumn tree

Justyna Śpiewak

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku

odznaka 1

2024

FUN with English

Dominika Furdyna

Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie

odznaka 1

2024

Rękawice Życzliwości

Ksymena Kieca

Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie

odznaka 1

2024

Rękawice Życzliwości

Anna Sobocińska

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi w Suchym Lesie

odznaka 1odznaka 2

2024

The sense of Rainbow colours

Aleksandra Armada

Przedszkole z Oddziałami Specjalnymi i z Oddziałami Integracyjnymi nr 48 w Zabrzu

odznaka 1

2024

Rękawice Życzliwości

Joanna Roczniak

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Ciężkowicach

odznaka 1

2024

Rękawice Życzliwości

Agnieszka Michalik

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Firleju

odznaka 1

2024

Rękawice Życzliwości

Justyna Kochmanska

Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie