Zwycięskie projekty w konkursie eTwinning 2023

Najnowsza publikacja programu eTwinning, w której znajdziecie wszystkich laureatów tegorocznej edycji konkursu Nasz projekt eTwinning.

Ogólnopolski konkurs „Nasz projekt eTwinning”, organizowany co roku przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, jest skierowany do nauczycieli wszystkich przedmiotów, dyrektorów, bibliotekarzy oraz innych pracowników pedagogicznych przedszkoli i szkół. Jego celem jest upowszechnienie najlepszych międzynarodowych projektów eTwinning, zrealizowanych z udziałem polskich nauczycieli – przedsięwzięć, które pomagają pozytywnie zmieniać polską (i europejską) edukację.

Zapraszamy do lektury opisów 18 niezwykłych projektów. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu wiele inspirujących przykładów działań opartych na międzynarodowej współpracy i kreatywnym wykorzystaniu TIK. W tegorocznej edycji czekają na Was kreatywne STEAM-owe działania, badawcze wyprawy „dookoła świata”, pro-ekologiczne aktywności, zadania włączające uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, wszechstronnie rozwijające i angażujące uczniów zagadnienia - a to tylko kilka elementów tych wyjątkowych projektów.