Zmiana w przestrzeni uczenia

Webinarium z serii Elastyczne przestrzenie uczenia w praktyce nauczyciela.

Podczas webinarium zaprezentujemy wypracowane w ramach projektu Novigado produkty dotyczące aktywnych metod nauczania w elastycznych przestrzeniach uczenia się. Opowiemy od czego zacząć zmiany przestrzeni klasy oraz na co zwrócić szczególna uwagę. Podzielimy się także dobrymi praktykami ze szkół z Europy.

Eksperci:

  • Barbara Ostrowska - psycholożka, nauczycielka teorii wiedzy i psychologii oraz koordynatorka programu  międzynarodowego IB DP w Międzynarodowym Liceum Ogólnokształcącym Paderewski w Lublinie. Moderatorka szkoleń online, trenerka i egzaminatorka. Google Educator oraz Microsoft Certified Educator. Ekspertka i trenerka w międzynarodowym  projekcie Novigado. Należy do społeczności Superbelfrzy RP.
  • Marcin Zaród - Nauczyciel Roku 2013, członek grupy Superbelfrzy RP, nauczyciel angielskiego i WFu w V Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Tarnowie. Ekspert i trener w międzynarodowym projekcie “Navigado: Aktywne uczenie się i innowacyjne nauczanie w elastycznych przestrzeniach edukacyjnych” oraz w projektach: Akademia Edukacji Hybrydowej, Laboratorium Dydaktyki Cyfrowej, Tarnów 4.0, Wielkopolska Szkoła Ćwiczeń. Współtwórca polskiego podcastu edukacyjnego EduGadki. Projekty jego uczniów zdobywają nagrody w konkursach ogólnopolskich i zagranicznych. Występował na Festiwalu Nauki OPPI w Helsinkach, ogólnopolskich konferencjach Inspir@cje 2013, 2014 i 2015 w Warszawie, Zlotach Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów w Ustroniu i Zakopanem, ogólnopolskiej konferencji Digitalnie i Analogowo w Gdańsku oraz na konferencji Pokazać-Przekazać 2014 w Centrum Nauki Kopernik. Autor artykułów w takich magazynach jak: IT w Edukacji, Dyrektor Szkoły, Głos Nauczycielski, Meritum, Języki Obce w Szkole. Pasjonat kungfu, turystyki rowerowej, były tancerz i trener tańca towarzyskiego.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

TERMIN: 28.06.2022, godz. 18:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE: ClickMeeting

Aby wziąć udział należy wypełnić:

Formularz zgłoszeniowy