Webinarium: Zaprogramowani na przyszłość - Code Week 2019

30.09.2019 godz. 16:00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium. W trakcie spotkania porozmawiamy o technologii w szkole, o potrzebie zmian wynikających ze zmieniającej się rzeczywistości (komputery, roboty, sztuczna inteligencja, zawody przyszłości) a co za tym idzie umiejętności 21 wieku, podamy przykłady dobrych praktyk i zaprezentujemy założenia akcji Code Week 2019 oraz platformę www.code.org Spotkanie poprowadzi Małgorzata Rabenda - Nauczycielka matematyki i informatyki, a także dyrektor szkoły z dyplomem z zarządzania placówkami edukacyjnymi. Terapeutka pedagogiczna oraz ekspertka ds. rozwoju zawodowego nauczycieli. Szkoleniowiec i moderatorka przy wielu projektach edukacyjnych, liderka i protagonistka szkoleń dla nauczycieli we własnej szkole.

TERMIN: 30.09.2019 godz. 16:00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:
  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę PROGRAMOWANIE Z ETWINNING - Zaprogramowani na przyszłość - Code Week 2019) i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu webinarium, (30.09.2019), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.  

                 

       

  Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: