Webinarium: STEAM like Leonardo

Wydarzenie z cyklu Laureaci konkursu eTwinning

Termin: 07.11.2023, godz. 18:30

Platforma: ClickMeeting

Każdy z nas kojarzy postać Leonarda da Vinci. Był on nie tylko malarzem, ale również wspaniałym anatomem, odkrywcą, naukowcem, rzeźbiarzem, inżynierem i matematykiem. Podczas webinarium zaprezentowane zostaną aktywności łączące naukę, technologię, inżynierię, sztukę oraz matematykę inspirowane pracami Leonarda. Przedstawione zostaną przykłady wyzwań STEAM, które stawiały uczniów w roli badacza, odkrywcy, projektanta i wykonawcy.

Ekspertka:

  • Małgorzata Garkowska
    Ambasadorka programu eTwinning w województwie kujawsko-pomorskim. Nauczycielka matematyki w Zespole Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu. Zrealizowała już 30 projektów eTwinning – wiele z nich zostało nagrodzonych Krajowymi i Europejskim Odznakami Jakości i docenionych w kolejnych edycjach konkursu Nasz projekt eTwinning.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

    Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 07.11.2023 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.