Webinarium: Naucz młodzież myśleć krytycznie na swoich lekcjach

Zapraszamy na bezpłatne webinarium grupy Szkoły ogólnokształcące, techniczne i branżowe w eTwinning: Naucz młodzież myśleć krytycznie na swoich lekcjach.

Współczesny świat wymaga poza umiejętnością czytania ze zrozumieniem kompetencji, która pozwoli selekcjonować dane, dociekać, stosować uważność na źródła i sprawnie odczytywać intencje nadawcy - to myślenie krytyczne, w które koniecznie powinniśmy zaopatrzyć naszych uczniów, by byli odpowiedzialnymi odbiorcami informacji. W czasie webinaru zwrócimy uwagę na podstawy teoretyczne i praktyczne zastosowania myślenia krytycznego w szkole średniej.

TERMIN: 22.03.2022, godz. 19:00
CZAS TRWANIA: 60 minut

MIEJSCE: Grupa Szkoły ogólnokształcące, techniczne i branżowe w eTwinning

Jak dołączyć do wydarzenia?

  1. Zaloguj się na swoje konto eTwinning.
  2. Przejdź do grupy Szkoły ogólnokształcące, techniczne i branżowe w eTwinning (dołącz jeśli jeszcze nie jesteś jej członkiem)
  3. Przejdź do zakładki Spotkania online.
  4. Kliknij w nazwę wydarzenia: Naucz młodzież myśleć krytycznie na swoich lekcjach.
  5. Dołącz do wydarzenia. Pokój spotkań otworzy się punktualnie w dniu wydarzenia: 22.03.2022, godz. 19:00

 

Jak stać się członkiem tej wyjątkowej grupy?

Wystarczy zalogować się na eTwinning LIVE, wejść do zakładki Grupy i odszukać korzystając z nazwy Szkoły ogólnokształcące, techniczne i branżowe w eTwinning Następnie kliknąć Przejdź do grupy:

 

 

i dalej Dołącz do grupy

 

 

Grupa swoją funkcjonalnością przypomina TwinSpace i prowadzona jest w języku polskim. Znajdziecie tu już ciekawe materiały dodane przez trenerów!

 

 

Korzystanie z grupy jest bezpłatne i dostępne dla każdego zarejestrowanego eTwinnera.