Webinarium: Narysuj swoje emocje!

Webinarium grupy Humaniści na TIK Tak. Termin: 29.04.2021. godz. 19:30

Zapraszamy na bezpłatne webinarium GRUPA HUMANIŚCI NA TIK TAK - Narysuj swoje emocje! Webinarium w głównej mierze będzie dotyczyło graficznego przedstawiania emocji. Nasz gość, Mateusz Łysek, pokaże uczestnikom jak w prosty sposób przygotować ikony emocji, z którymi można dalej pracować, nie tylko w projekcie, ale również podczas innych aktywności. Podczas spotkania zaprosimy również uczestników do udziału w nowym projekcie eTwinning skierowanym do wychowawców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką pracy z emocjami w klasie. Spotkanie poprowadzą moderatorki grupy Humaniści na TIK Tak i ambasadorki programu eTwinning:

oraz

  • Mateusz Łysek - nauczyciel historii, edukacji wczesnoszkolnej i edukacji przez szachy, w Szkole Podstawowej nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie. Od kilku lat pasjonat myślenia wizualnego, alternatywnych metod uczenia się i nauczania. Przekłada sketchnoting (myślenie wizualne) na grunt edukacji w szkole podstawowej. Twórca w sieci. Prowadzi fanpage Belfry Bazgrolą oraz tworzy społeczność rysujących nauczycieli w grupie Rysuję dla moich uczniów. Należy do grupy Superbelfrzy RP. Ambasador platformy Genially. Współpracuje z regionalnymi ośrodkami doskonalenia nauczycieli, prowadzi warsztaty dotyczące myślenia wizualnego.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube – eTwinning Polska. TERMIN:  29.04.2021 godz. 19:30 CZAS TRWANIA: 90 minut MIEJSCE:  Platforma ClickMeeting Aby wziąć udział należy wypełnić: [ct_button id="button_80" size="big" solid="1" link="https://frse.clickmeeting.com/webinarium-emocje/register" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Formularz zgłoszeniowy[/ct_button]   Jak dołączyć do grupy Humaniści na TIK tak! ? Wystarczy zalogować się na eTwinning LIVE, wejść do zakładki Grupy i odszukać korzystając z nazwy Humaniści na TIK tak! Następnie kliknąć Przejdź do grupy:                       i dalej Dołącz do grupy                           Grupa swoją funkcjonalnością przypomina TwinSpace i prowadzona jest w języku polskim. Znajdziecie tu już ciekawe materiały dodane przez trenerki i członków grupy                                 Korzystanie z grupy jest bezpłatne i dostępne dla każdego zarejestrowanego eTwinnera.