Webinarium: My Water Footprint

Wydarzenie z cyklu Laureaci konkursu eTwinning

Termin: 14.11.2023, godz. 19:00

Platforma: ClickMeeting

Każdy wie, że woda jest niezbędna do życia oraz że nie należy jej marnować. Ale czy mamy świadomość, iż do wyprodukowania każdego przedmiotu potrzebna jest woda? Podczas webinarium zaprezentowane zostaną działania, które uświadamiały uczniów, jak ważną rolę spełnia woda w życiu codziennym i które angażowały ich do konkretnych działań mających na celu zmniejszenie swojego śladu wodnego - Water Footprint.

Ekspertka:

  • Justyna Plota
    Nauczycielka j. angielskiego oraz geografii w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Sokołowicach. Z eTwinningiem związana od 2015r. W swojej pracy chce pokazać uczniom, iż język służy przede wszystkim do komunikacji.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

    Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14.11.2023 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.