Webinarium: Mr STEM and the 4 Seasons

Wydarzenie z cyklu Laureaci konkursu eTwinning

Termin: 21.11.2023, godz. 18:30

Platforma: ClickMeeting

Jak przegotować i przeprowadzić ciekawy, STEAM-owy projekt w przedszkolu? Po odpowiedz zapraszamy na webinarium gdzie poznacie laureata tegorocznej edycji konkursu - kategoria 3-6 lat.

Ekspertka:

  • Renata Płonka
    Nauczycielka Publicznego Przedszkola Nr 18 w Jastrzębiu-Zdroju o ponad 30-letnim stażu pracy. Przez ostatnie 6 lat również wice dyrektor tego przedszkola. Fascynatka narzędzi TIK wykorzystywanych na zajęciach z dziećmi przedszkolnymi. Miłośniczka górskich szlaków w Tatrach oraz podróży po Chorwacji. Wielokrotna uczestniczka podróży w czasie do starożytnego świata - do Aten.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

    Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21.11.2023 o godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.