Webinarium: Jak efektywnie zakończyć projekt?

Wydarzenie z serii Metoda projektu krok po kroku

Termin: 21.06.2023, godz. 18:00

Platforma: ClickMeeting

Zbliżając się ku finałowi projektu nauczyciele planują różnego rodzaju działania. Może to być koncert podsumowujący, konkurs, quiz, spotkanie "na żywo". Oprócz tego jest to także czas na przeprowadzenie ewaluacji po to, aby w przyszłości prowadzone projekty były jeszcze lepsze. Podczas webinarium uczestnicy poznają również kilka narzędzi do wykorzystania na tym etapie pracy projektowej.

Ekspert: Adam Stępiński

Nauczyciel języka angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Tarnobrzegu. Zrealizował ponad 20 projektów eTwinning (wiele wyróżnionych europejską odznaką jakości eTwinning, zwycięzca konkursu europejskiego i krajowego “Nasz projekt eTwinning”). Autor kilkunastu szkoleń dla nauczycieli w Europie “Learning Events”. Trener kursów online, ambasador eTwinning w województwie podkarpackim. Trzykrotny laureat European Language Label, zdobywca tytułu „Najlepszego Nauczyciela Języka Angielskiego” British Alumni Society w 2017 r.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21.06.2023 o godz. 14:00

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.