Webinarium: eTwinning - przestrzeń elastycznej współpracy w Erasmus+

Wydarzenie z serii Synergia eTwinning - Erasmus+

Termin: 31.05.2023, godz. 18:30

Platforma: ClickMeeting

Projekty Erasmus+ charakteryzuje przemyślana koncepcja oraz ustalony zakres działań w ramach podjętej współpracy. eTwinning - niesie ze sobą kreatywną elastyczność, przestrzeń do realizacji aktywności odpowiadających na bieżące potrzeby i pomysły uczniów i nauczycieli. Synergia eTwinning i Erasmus+ może wnieść do projektu nieograniczone możliwości uzupełnienia zatwierdzonego planu świeżością pomysłów i decyzyjnością nawet najmłodszych beneficjentów. To, czego nie można było przewidzieć na etapie aplikacji projektu, można zrealizować w eTwinning. W dowolnym momencie, w dowolnym obszarze. Nie tylko wolno, ale warto!

Ekspertka: Anna Krzyżanowska
Ambasadorka programu eTwinning w województwie śląskim. Nauczycielka wychowania przedszkolnego w grupach integracyjnych Przedszkola z Oddziałami Specjalnymi i Integracyjnymi nr 48 w Zabrzu, surdopedagog, hortiterapeutka. Nauczycielka konsultantka Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM“ w Rybniku. Zawodowo związana z obszarem wczesnej edukacji i rozwoju dziecka (ECEC), priorytetowo traktuje działania na rzecz kształtowania więzi dzieci z naturą i kulturą poprzez realizację projektów edukacyjnych eTwinning i Erasmus+.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Aby wziąć udział należy wypełnić:

Formularz zgłoszeniowy
 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 31.05.2023 o godz. 14:00

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.