Webinarium: eBezpieczeństwo z programem eTwinning

14.10.2019 godz. 16:00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium. Jego celem jest prezentacja projektów eTwinning z zakresu e-Bezpieczeństwa, które zostały nagrodzone krajowymi i europejskimi odznakami jakości. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób koordynatorzy projektów wprowadzali kwestie e-Bezpieczeństwa w praktykę szkolną poprzez realizację swoich projektów. Spotkanie poprowadzi Aneta Wilk - nauczyciel języka angielskiego  w Szkole Podstawowej im. ks. mjr. F. Łuszczki w Lubeni. W czasie swojej praktyki zawodowej wielokrotnie angażowała się w realizację międzynarodowych kampanii i projektów edukacyjnych, w czasie których aktywnie wykorzystywała technologię informacyjno-komunikacyjną. Zrealizowała wiele projektów eTwinning odznaczonych Krajową i Europejską Odznaką Jakości. Projekt pod nazwą Being e-aware, feeling e-safe został laureatem krajowego konkursu eTwinning 2017. Na portalu głównym eTwinning moderuje grupę tematyczną pod nazwą Bringing eSafety into eTwinning projects.

TERMIN: 14.10.2019 godz. 16:00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  eTwinning Live   Aby wziąć w nim udział wystarczy:
  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę e-Bezpieczeństwo z eTwinning - Dobre praktyki dot. tematyki e-bezpieczeństwa) i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu webinarium, (14.10.2019), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

               

       

    Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: