Webinarium: Dzień Tabliczki Mnożenia

Webinarium eTwinning z serii Narzędzia TIK dla matematyków

W trakcie tej serii webinariów zaprezentujemy kreatywne narzędzia TIK przydatne podczas realizacji projektów eTwinning o tematyce matematycznej oraz w codziennej pracy na lekcjach tego przedmiotu.

Podczas pierwszego spotkania pokażemy jakie narzędzia TIK można wykorzystać do przeprowadzenia szkolnego Dnia Tabliczki Mnożenia. Stworzymy bazę pomysłów na przełamanie rutyny w szkole i wprowadzenie elementów gamifikacji na lekcji matematyki. Stworzymy kalendarz świąt matematycznych, który będzie pierwszym krokiem do wspólnego projektu eTwinning.

Ekspertka: Agnieszka Ogiegło

Nauczycielka dyplomowana matematyki i wicedyrektor w Szkole Podstawowej nr 7 w Kłodzku. Ambasadorka programu eTwinning w województwie dolnośląskim. Egzaminatorka, konsultant ds. nauczycieli matematyki w Oleśnicy i doradca metodyczny w Wałbrzychu. Prowadzi warsztaty i szkolenia oraz rady pedagogiczne dla nauczycieli z zakresu stosowania i wdrażania TIK oraz kompetencji kluczowych. Realizowała i realizuje projekty grantowe takie jak: Superkoderzy, Meet and Code, działaj lokalnie, Cyfrowobezpieczni, Konstruktorzy Marzeń. Pasjonatka eTwinning, edukacji globalnej oraz nowoczesnych technologii w nauczaniu, z programowaniem włącznie.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

TERMIN: 20.09.2022, godz. 18:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE: ClickMeeting

Aby wziąć udział należy wypełnić:

Formularz zgłoszeniowy