Webinarium: Czy to dobry projekt?

Wydarzenie grupy Szkoły ogólnokształcące, techniczne i branżowe w eTwinning

Termin: 28.03.2023, godz. 18:30

Platforma: ClickMeeting

Pierwsze spotkanie otwierające pracę w grupie dla szkół średnich licealnych, technicznych i branżowych, podczas którego wspólnie przeanalizujemy cechy dobrze skomponowanego projektu eTwinning. Zachęcamy do udziału w działaniu grupy wszystkich nauczycieli zainteresowanych budową swojego projektu na rok szkolny 2023/2024.

Ekspertka:  Paulina Kaźmierczak-Majdzińska

Ambasadorka programu eTwinning w województwie kujawsko-pomorskim
Pasjonują mnie formalne i nieformalne projekty edukacyjne. Działania projektowe oraz współpraca z międzynarodowym stowarzyszeniem anglistów IELTA otworzyły drzwi mojej klasy na świat. 
Jestem również weryfikatorką współpracującą z Okręgową Komisją Egzaminacyjną oraz, od niedawna, nauczycielką konsultantką w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. W czasie wolnym uwielbiam spacery po lesie i górach.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weźmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Jeśli przy logowaniu na webinarium podałaś/-eś niepełne wymagane do wystawienia certyfikatu dane, czyli IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ADRES MAILOWY ODPOWADAJĄCE TYM PODANYM PRZY REJESTRACJI NA WYDARZENIE  - certyfikat nie zostanie wystawiony.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 28.03.2023 o godz. 14:00:

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.