Webinarium Cztery pory roku, czyli podejście CLIL w przedszkolu - Lato

Czwarte w serii webinarów dedykowanych nauczycielom edukacji przedszkolnej. W jej trakcie zaprezentujemy pomysły na skuteczne wdrożenie podejścia CLIL w zajęcia przedszkolne i realizacje projektów eTwinning.

 

Termin: 31.01.2023, godz. 18:30

Podczas ostatniego spotkania zaprezentujemy zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym z wykorzystaniem podejścia CLIL na letni czas. Zabawy, piosenki i pomysły do letniej tematyki w projektach eTwinning.

Ekspertka: Agnieszka Czekajło

Wychowawczyni i nauczycielka języka angielskiego w Publicznym Przedszkolu Układanka w Świętej Katarzynie. Na co dzień pracując z dziećmi coraz częściej wykorzystuje podejście CLIL oraz metodę projektów w tym eTwinning. Lubi tworzyć własne pomoce dydaktyczne. Według niej nauka przez zabawę u dzieci w wieku przedszkolnym jest najbardziej efektywną formą przyswajania języka obcego.

Warunki udziału:

  1. Posiadanie aktywnego konta w programie eTwinning.Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w programie eTwinning, kliknij i załóż konto 
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik, który weżmie udział w całym wydarzeniu, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube eTwinning Polska.

TERMIN: 31.01.2023, godz. 18:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE: ClickMeeting

Aby wziąć udział należy wypełnić:

Formularz zgłoszeniowy
 

Zapraszamy także na:

Strona wydarzenia
 

Tu udostępnimy prezentacje i materiały po webinarium.