Webinarium – Code Week 2020 Jesienne kodowanie z eTwinning i Genial.ly

TERMIN:  07.10.2020r. godz. 18:00

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, na którym poznacie zasady naszej jesiennej akcji związanej z kodowaniem! Spotkanie poprowadzi Agnieszka Halicka - pasjonatka nowoczesnych technologii w edukacji, nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie, trenerka prowadząca szkolenia dla nauczycieli. Swoim doświadczeniem dzieli się także jako administratorka Facebookowych grup: Genially – oficjalna polska grupa, Wakelet Polska oraz EduTriki nauczycieli – TIK jakiego nie znasz. Prowadzi także kanał eduTriki w serwisie YouTube oraz stronę na Facebooku: EduTriki – Agnieszka Halicka. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Jest Ambasadorką Genially i Wakeleta w Polsce.

Dołącz do akcji Jesienne kodowanie z eTwinning i Genial.ly organizowanej z okazji Code Week 2020 i Tygodni eTwinning. Genially to idealne narzędzie do tworzenia interaktywnych zasobów edukacyjnych. Można je z powodzeniem wykorzystać do przygotowywania materiałów do nauki kodowania. Poznaj możliwości Genial.ly, stwórz rewelacyjne, oryginalne pomoce dla swoich uczniów, zgłoś swoją pracę do akcji i zakoduj jesień!

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube – eTwinning Polska. TERMIN:  07.10.2020r. godz. 18:00 CZAS TRWANIA: 60 minut MIEJSCE:  Platforma ClickMeeting Aby wziąć udział należy wypełnić: [ct_button id="button_80" size="big" solid="1" link="https://etwinning-frsewebinarium.clickmeeting.com/code-week-etwinning/register" icon="" arrow="1" color="#ff6600" css_animation="" animation_delay=""]Formularz zgłoszeniowy[/ct_button]